Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D4R6BB01D
GQM1555C2D4R6BB01D
GQM1555C2D4R6BB01D Murata Electronics
c02e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 4.6PF 200V NP0 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 4.6pF 200volts C0G +/-0.1pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D4R6BB01D GQM1555C2D4R6BB01D Виробник : Murata Electronics c02e-2905.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 4.6pF 200volts C0G +/-0.1pF