Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D4R7BB01D
GQM1555C2D4R7BB01D
GQM1555C2D4R7BB01D Murata Electronics
GQM1555C2D4R7BB01_01A-3151715.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7 pF 200 VDC 0.1 pF 0402 C0G (NP0)
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D4R7BB01D GQM1555C2D4R7BB01D Виробник : Murata Electronics c02e.ashx?la=en-us Description: CAP CER 4.7PF 200V NP0 0402