GQM1555C2D5R5BB01D
GQM1555C2D5R5BB01D Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 5.5PF 200V NP0 0402
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 5.5pF 200volts C0G +/-0.1pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D5R5BB01D GQM1555C2D5R5BB01D Виробник : Murata Electronics GQM1555C2D5R5BB01_01-1668984.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 5.5pF 200volts C0G +/-0.1pF