GQM1555C2D5R6BB01D
GQM1555C2D5R6BB01D Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 5.6PF 200V NP0 0402
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 5.6pF 200volts C0G +/-0.1pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D5R6BB01D GQM1555C2D5R6BB01D Виробник : Murata Electronics GQM1555C2D5R6BB01-01-1668911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 5.6pF 200volts C0G +/-0.1pF