GQM1555C2D6R0WB01D
GQM1555C2D6R0WB01D Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 6PF 200V NP0 0402
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 6.0pF 200volts C0G +/-0.05pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D6R0WB01D GQM1555C2D6R0WB01D Виробник : Murata Electronics GQM1555C2D6R0WB01-01-1668862.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 6.0pF 200volts C0G +/-0.05pF