Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D6R8WB01D
GQM1555C2D6R8WB01D
GQM1555C2D6R8WB01D Murata Electronics
GQM1555C2D6R8WB01_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.8 pF 200 VDC 0.05 pF 0402 C0G (NP0)
на замовлення 7450 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D6R8WB01D GQM1555C2D6R8WB01D Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 6.8PF 200V NP0 0402