Продукція > MURATA > GR321AD72E153KW01D
GR321AD72E153KW01D
GR321AD72E153KW01D Murata
gr321ad72e153kw01.pdf
Виробник: Murata
Cap Ceramic 0.015uF 250V X7T 10% Pad SMD 0805 125°C T/R
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 250V X7T 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 0.015 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR321AD72E153KW01D GR321AD72E153KW01D Виробник : Murata gr321ad72e153kw01.pdf Cap Ceramic 0.015uF 250V X7T 10% Pad SMD 0805 125°C T/R
Кількість Ціна
GR321AD72E153KW01D GR321AD72E153KW01D Виробник : Murata Electronics GR321AD72E153KW01-01.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.015 uF 250 VDC 10% 0805 X7T
Мінімальне замовлення: 12
товару немає в наявності
GR321AD72E153KW01D GR321AD72E153KW01D Виробник : Murata Electronics GR321AD72E153KW01-01.pdf Description: CAP CER 0.015UF 250V X7T 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 0.015 µF
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.015 µF