Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR321AD7LP103KW01J
GR321AD7LP103KW01J
GR321AD7LP103KW01J Murata Electronics
GR321AD7LP103KW01-00B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10000PF 450V X7T 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 9912 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 450V X7T 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR321AD7LP103KW01J GR321AD7LP103KW01J Виробник : Murata Electronics GR321AD7LP103KW01-00B.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF 450 VDC 10% 0805 X7T
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
GR321AD7LP103KW01J GR321AD7LP103KW01J Виробник : Murata gr321ad7lp103kw01.pdf Cap Ceramic 0.01uF 450V X7T 10% Pad SMD 0805 125°C T/R
товару немає в наявності
GR321AD7LP103KW01J GR321AD7LP103KW01J Виробник : Murata Electronics GR321AD7LP103KW01-00B.pdf Description: CAP CER 10000PF 450V X7T 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 450V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF