Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR321AD7LP153KW01J
GR321AD7LP153KW01J
GR321AD7LP153KW01J Murata Electronics
GR321AD7LP153KW01-00B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.015UF 450V X7T 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.015 µF
на замовлення 8834 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 450V X7T 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.015 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR321AD7LP153KW01J GR321AD7LP153KW01J Виробник : Murata Electronics GR321AD7LP153KW01-00B.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.015 uF 450 VDC 10% 0805 X7T
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
GR321AD7LP153KW01J GR321AD7LP153KW01J Виробник : Murata gr321ad7lp153kw01j.pdf Cap Ceramic 0.015uF 450V X7T 10% Pad SMD 0805 125°C T/R
товару немає в наявності
GR321AD7LP153KW01J GR321AD7LP153KW01J Виробник : Murata Electronics GR321AD7LP153KW01-00B.pdf Description: CAP CER 0.015UF 450V X7T 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 450V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.015 µF
товару немає в наявності
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 15nF; 450V; X7T; ±10%; SMD; 0805; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 15nF
Operating voltage: 450V
Dielectric: X7T
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Manufacturer series: GR3
Roll diameter max.: 330mm
Operating temperature: -55...125°C