Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR321BD72E223KW03K
GR321BD72E223KW03K
GR321BD72E223KW03K Murata Electronics
GR321BD72E223KW03-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.022UF 250V X7T 0805
на замовлення 9900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022 uF 250 VDC 10% 0805 X7T.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR321BD72E223KW03K GR321BD72E223KW03K Виробник : Murata Electronics GR321BD72E223KW03_00B-3155095.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022 uF 250 VDC 10% 0805 X7T
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
GR321BD72E223KW03K GR321BD72E223KW03K Виробник : Murata Electronics GR321BD72E223KW03-01.pdf Description: CAP CER 0.022UF 250V X7T 0805