Продукція > MURATA > GR331AD72E333KW01D
GR331AD72E333KW01D
GR331AD72E333KW01D Murata
gr331ad72e333kw01.pdf
Виробник: Murata
Cap Ceramic 0.033uF 250V X7T 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.033UF 250V X7T 1206, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 0.033 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR331AD72E333KW01D GR331AD72E333KW01D Виробник : Murata Electronics GR331AD72E333KW01-01.pdf Description: CAP CER 0.033UF 250V X7T 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 0.033 µF
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.033 µF
GR331AD72E333KW01D GR331AD72E333KW01D Виробник : Murata Electronics GR331AD72E333KW01_00B-3155146.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.033 uF 250 VDC 10% 1206 X7T