Продукція > MURATA > GR331BD72E473KW01K
GR331BD72E473KW01K
GR331BD72E473KW01K Murata
gr331bd72e473kw01.pdf
Виробник: Murata
Cap Ceramic 0.047uF 250V X7T 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 47nF; 250V; X7T; ±10%; SMD; 1206; 330mm, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: GR3, Dielectric: X7T, Type of capacitor: ceramic, Roll diameter max.: 330mm, Operating voltage: 250V, Capacitance: 47nF, Kind of capacitor: MLCC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR331BD72E473KW01K GR331BD72E473KW01K Виробник : Murata Electronics GR331BD72E473KW01-00B.pdf Description: CAP CER 47000PF 250V X7T 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
GR331BD72E473KW01K GR331BD72E473KW01K Виробник : Murata Electronics GR331BD72E473KW01_00B-3154905.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.047 uF 250 VDC 10% 1206 X7T
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 47nF; 250V; X7T; ±10%; SMD; 1206; 330mm
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: GR3
Dielectric: X7T
Type of capacitor: ceramic
Roll diameter max.: 330mm
Operating voltage: 250V
Capacitance: 47nF