Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR331BD72J103KW01L
GR331BD72J103KW01L
GR331BD72J103KW01L Murata Electronics
GR331BD72J103KW01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10000PF 630V X7T 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 630V X7T 1206, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR331BD72J103KW01L GR331BD72J103KW01L Виробник : Murata Electronics GR331BD72J103KW01-01.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF 630 VDC 10% 1206 X7T
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
GR331BD72J103KW01L GR331BD72J103KW01L Виробник : Murata Electronics GR331BD72J103KW01-01.pdf Description: CAP CER 10000PF 630V X7T 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Мінімальне замовлення: 7
GR331BD72J103KW01L GR331BD72J103KW01L Виробник : Murata gr331bd72j103kw01.pdf Cap Ceramic 0.01uF 630V X7T 10% Pad SMD 1206 125°C T/R