Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR331BD7LP473KW01K
GR331BD7LP473KW01K
GR331BD7LP473KW01K Murata Electronics
GR331BD7LP473KW01-00B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.047UF 450V X7T 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 0.047UF 450V X7T 1206, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR331BD7LP473KW01K GR331BD7LP473KW01K Виробник : Murata Electronics GR331BD7LP473KW01-00B.pdf Description: CAP CER 0.047UF 450V X7T 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 450V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
GR331BD7LP473KW01K GR331BD7LP473KW01K Виробник : Murata Electronics GR331BD7LP473KW01_00B-3155208.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.047 uF 450 VDC 10% 1206 X7T
Мінімальне замовлення: 11
GR331BD7LP473KW01K GR331BD7LP473KW01K Виробник : Murata gr331bd7lp473kw01.pdf Cap Ceramic 0.047uF 450V X7T 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
товару немає в наявності
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 47nF; 450V; X7T; ±10%; SMD; 1206; 330mm
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: GR3
Dielectric: X7T
Type of capacitor: ceramic
Roll diameter max.: 330mm
Operating voltage: 450V
Capacitance: 47nF