Продукція > MURATA > GR331CD72E683KW03K
GR331CD72E683KW03K
GR331CD72E683KW03K Murata
gr331cd72e683kw03.pdf
Виробник: Murata
Cap Ceramic 0.068uF 250V X7T 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.068 uF 250 VDC 10% 1206 X7T.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR331CD72E683KW03K GR331CD72E683KW03K Виробник : Murata Electronics GR331CD72E683KW03-00B.pdf Description: CAP CER 68000PF 250V X7T 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
GR331CD72E683KW03K GR331CD72E683KW03K Виробник : Murata Electronics GR331CD72E683KW03_00B-3154866.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.068 uF 250 VDC 10% 1206 X7T