Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR331CD72E683KW03L
GR331CD72E683KW03L
GR331CD72E683KW03L Murata Electronics
GR331CD72E683KW03-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.068UF 250V X7T 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 0.068 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.068UF 250V X7T 1206, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 0.068 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR331CD72E683KW03L GR331CD72E683KW03L Виробник : Murata Electronics GR331CD72E683KW03-01.pdf Description: CAP CER 0.068UF 250V X7T 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.068 µF
товару немає в наявності
GR331CD72E683KW03L GR331CD72E683KW03L Виробник : Murata Electronics GR331CD72E683KW03_00B-3154866.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.068 uF 250 VDC 10% 1206 X7T