Продукція > MURATA > GR331CD72J153KW03K
GR331CD72J153KW03K
GR331CD72J153KW03K Murata
gr331cd72j153kw03.pdf
Виробник: Murata
Cap Ceramic 0.015uF 630V X7T 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.015 uF 630 VDC 10% 1206 X7T.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR331CD72J153KW03K GR331CD72J153KW03K Виробник : Murata Electronics GR331CD72J153KW03-00B.pdf Description: CAP CER 15000PF 630V X7T 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
GR331CD72J153KW03K GR331CD72J153KW03K Виробник : Murata Electronics GR331CD72J153KW03_00B-3154779.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.015 uF 630 VDC 10% 1206 X7T