Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR331CD72J153KW03L
GR331CD72J153KW03L
GR331CD72J153KW03L Murata Electronics
GR331CD72J153KW03_00B-3154779.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.015 uF 630 VDC 10% 1206 X7T
на замовлення 1351 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 630V X7T 1206, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 0.015 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR331CD72J153KW03L GR331CD72J153KW03L Виробник : Murata gr331cd72j153kw03.pdf Cap Ceramic 0.015uF 630V X7T 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
товару немає в наявності
GR331CD72J153KW03L GR331CD72J153KW03L Виробник : Murata Electronics GR331CD72J153KW03-01.pdf Description: CAP CER 0.015UF 630V X7T 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 0.015 µF
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.015 µF