Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR331CD72W473KW03K
GR331CD72W473KW03K
GR331CD72W473KW03K Murata Electronics
GR331CD72W473KW03-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.047UF 450V X7T 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
на замовлення 7579 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.047UF 450V X7T 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR331CD72W473KW03K GR331CD72W473KW03K Виробник : Murata gr331cd72w473kw03.pdf Cap Ceramic 0.047uF 450V X7T 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
товару немає в наявності
GR331CD72W473KW03K GR331CD72W473KW03K Виробник : Murata Electronics GR331CD72W473KW03-01.pdf Description: CAP CER 0.047UF 450V X7T 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 450V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
товару немає в наявності
GR331CD72W473KW03K GR331CD72W473KW03K Виробник : Murata Electronics GR331CD72W473KW03_00B-3155096.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.047 uF 450 VDC 10% 1206 X7T