Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR332DD7LP154KW01L
GR332DD7LP154KW01L
GR332DD7LP154KW01L Murata Electronics
GR332DD7LP154KW01-00B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.15UF 450V X7T 1210
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 0.15UF 450V X7T 1210, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR332DD7LP154KW01L GR332DD7LP154KW01L Виробник : Murata Electronics GR332DD7LP154KW01-00B.pdf Description: CAP CER 0.15UF 450V X7T 1210
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 450V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
GR332DD7LP154KW01L GR332DD7LP154KW01L Виробник : Murata Electronics GR332DD7LP154KW01-00B.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.15 uF 450 VDC 10% 1210 X7T