Продукція > MURATA > GR343DD72E334KW01L
GR343DD72E334KW01L
GR343DD72E334KW01L Murata
gr343dd72e334kw0100benpdfceramiccapacitorsmd.pdf
Виробник: Murata
Cap Ceramic 0.33uF 250V X7T 10% Pad SMD 1812 125°C T/R
Написати відгук
Description: CAP CER 0.33UF 250V X7T 1812, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR343DD72E334KW01L GR343DD72E334KW01L Виробник : Murata Electronics GR343DD72E334KW01-01.pdf Description: CAP CER 0.33UF 250V X7T 1812
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
GR343DD72E334KW01L GR343DD72E334KW01L Виробник : Murata Electronics GR343DD72E334KW01-01.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.33 uF 250 VDC 10% 1812 X7T
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 330nF; 250V; X7T; ±10%; SMD; 1812; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 0.33µF
Operating voltage: 250V
Dielectric: X7T
Tolerance: ±10%
Manufacturer series: GR3
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C