Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR343DD7LP334KW01K
GR343DD7LP334KW01K
GR343DD7LP334KW01K Murata Electronics
GR343DD7LP334KW01-00B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.33 uF 450 VDC 10% 1812 X7T
на замовлення 7521 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.33UF 450V X7T 1812, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR343DD7LP334KW01K GR343DD7LP334KW01K Виробник : Murata Electronics GR343DD7LP334KW01-00B.pdf Description: CAP CER 0.33UF 450V X7T 1812
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
GR343DD7LP334KW01K GR343DD7LP334KW01K Виробник : Murata gr343dd7lp334kw0100benpdfceramiccapacitorsmd.pdf Cap Ceramic 0.33uF 450V X7T 10% Pad SMD 1812 125°C T/R
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 450V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
товару немає в наявності
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 330nF; 450V; X7T; ±10%; SMD; 1812; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 0.33µF
Operating voltage: 450V
Dielectric: X7T
Tolerance: ±10%
Manufacturer series: GR3
Roll diameter max.: 330mm
Operating temperature: -55...125°C