Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR355DD72E474KW01L
GR355DD72E474KW01L
GR355DD72E474KW01L Murata Electronics
GR355DD72E474KW01_00B-3154932.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.47 uF 250 VDC 10% 2220 X7T
на замовлення 704 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR355DD72E474KW01L GR355DD72E474KW01L Виробник : Murata Electronics GR355DD72E474KW01-01.pdf Description: CAP CER 0.47UF 250V X7T 2220
товару немає в наявності
товару немає в наявності