Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR355DD72E684KW01L
GR355DD72E684KW01L
GR355DD72E684KW01L Murata Electronics
GR355DD72E684KW01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.68UF 250V X7T 2220
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 0.68uF 250volts X7T +-10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR355DD72E684KW01L GR355DD72E684KW01L Виробник : Murata Electronics GR355DD72E684KW01-01.pdf Description: CAP CER 0.68UF 250V X7T 2220
товару немає в наявності
GR355DD72E684KW01L GR355DD72E684KW01L Виробник : Murata Electronics c02e-2905.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 0.68uF 250volts X7T +-10%