Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR355DD72J154KW01L
GR355DD72J154KW01L
GR355DD72J154KW01L Murata Electronics
GR355DD72J154KW01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.15UF 630V X7T 2220
на замовлення 818 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 0.15uF 630volts X7T +-10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR355DD72J154KW01L GR355DD72J154KW01L Виробник : Murata Electronics GR355DD72J154KW01-01.pdf Description: CAP CER 0.15UF 630V X7T 2220
товару немає в наявності
GR355DD72J154KW01L GR355DD72J154KW01L Виробник : Murata Electronics c02e-2905.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 0.15uF 630volts X7T +-10%