Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR355DD72W334KW01L
GR355DD72W334KW01L
GR355DD72W334KW01L Murata Electronics
GR355DD72W334KW01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.33UF 450V X7T 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
на замовлення 885 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.33UF 450V X7T 2220, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR355DD72W334KW01L GR355DD72W334KW01L Виробник : Murata Electronics GR355DD72W334KW01_00B-3154970.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.33 uF 450 VDC 10% 2220 X7T
на замовлення 469 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
GR355DD72W334KW01L GR355DD72W334KW01L Виробник : Murata Electronics GR355DD72W334KW01-01.pdf Description: CAP CER 0.33UF 450V X7T 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 450V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF