Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR355DD7LQ224KW01L
GR355DD7LQ224KW01L
GR355DD7LQ224KW01L Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.22UF 630V X7T 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 630V X7T 2220, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR355DD7LQ224KW01L GR355DD7LQ224KW01L Виробник : Murata Electronics Description: CAP CER 0.22UF 630V X7T 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF