Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR355XD72J274KW05L
GR355XD72J274KW05L
GR355XD72J274KW05L Murata Electronics
Chip_Multilayer_CC_CAT.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.27UF 630V X7T 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.106" (2.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.27 µF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.27UF 630V X7T 2220, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.106" (2.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.27 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR355XD72J274KW05L GR355XD72J274KW05L Виробник : Murata Electronics mure_s_a0000034126_1-2277353.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.27 uF 630 VDC 10% 2220 X7T
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
GR355XD72J274KW05L GR355XD72J274KW05L Виробник : Murata Electronics Chip_Multilayer_CC_CAT.pdf Description: CAP CER 0.27UF 630V X7T 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.27 µF