Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR431A7U2J102JWC2J
GR431A7U2J102JWC2J
GR431A7U2J102JWC2J Murata Electronics
GR431A7U2J102JWC2-00B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1000PF 630V U2J 1206
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: U2J
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 1000 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 630V U2J 1206, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: U2J, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 1000 pF.