Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR431B7U2J332JWC2L
GR431B7U2J332JWC2L
GR431B7U2J332JWC2L Murata Electronics
GR431B7U2J332JWC2-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 3300PF 630V U2J 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: U2J
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.061" (1.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 630V U2J 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: U2J, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.061" (1.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR431B7U2J332JWC2L GR431B7U2J332JWC2L Виробник : Murata Electronics GR431B7U2J332JWC2-01.pdf Description: CAP CER 3300PF 630V U2J 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: U2J
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
GR431B7U2J332JWC2L GR431B7U2J332JWC2L Виробник : Murata Electronics GR431B7U2J332JWC2_00B-3155043.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3300 pF 630 VDC 5% 1206 U2J