Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR432D7U2J103JWC2L
GR432D7U2J103JWC2L
GR432D7U2J103JWC2L Murata Electronics
GR432D7U2J103JWC2-00B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: U2J
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Написати відгук
Description: CAP, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: U2J, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR432D7U2J103JWC2L GR432D7U2J103JWC2L Виробник : Murata Electronics GR432D7U2J103JWC2_00B.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF 630 VDC 5% 1210 U2J