Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR442QR73D102KW01K
GR442QR73D102KW01K
GR442QR73D102KW01K Murata Electronics
GR442QR73D102KW01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1000PF 2KV X7R 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 2KV X7R 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR442QR73D102KW01K GR442QR73D102KW01K Виробник : Murata Electronics GR442QR73D102KW01-01.pdf Description: CAP CER 1000PF 2KV X7R 1808
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
GR442QR73D102KW01K GR442QR73D102KW01K Виробник : Murata Electronics GR442QR73D102KW01_06B-3155017.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000 pF 2 kVDC 10% 1808 X7R