Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR443QR73D102KW01L
GR443QR73D102KW01L
GR443QR73D102KW01L Murata Electronics
GR443QR73D102KW01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1000PF 2KV X7R 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 2KV X7R 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR443QR73D102KW01L GR443QR73D102KW01L Виробник : Murata Electronics GR443QR73D102KW01-01.pdf Description: CAP CER 1000PF 2KV X7R 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1000 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
GR443QR73D102KW01L GR443QR73D102KW01L Виробник : Murata Electronics GR443QR73D102KW01_00B-3155211.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000 pF 2 kVDC 10% 1812 X7R