Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR443QR73D332KW01K
GR443QR73D332KW01K
GR443QR73D332KW01K Murata Electronics
GR443QR73D332KW01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 3300PF 2KV X7R 1812
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF
на замовлення 3872 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 2KV X7R 1812, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR443QR73D332KW01K GR443QR73D332KW01K Виробник : Murata Electronics GR443QR73D332KW01_06B-3155186.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3300 pF 2 kVDC 10% 1812 X7R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
GR443QR73D332KW01K GR443QR73D332KW01K Виробник : Murata Electronics GR443QR73D332KW01-01.pdf Description: CAP CER 3300PF 2KV X7R 1812
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF