GR721AW0BB103KW01D
GR721AW0BB103KW01D Murata Electronics North America
GR721AW0BB103KW01%23.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 10000PF 350V 0805
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Ceramic 0.01uF 350V X7T 10% Pad SMD 0805 125°C T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR721AW0BB103KW01D GR721AW0BB103KW01D Виробник : Murata gr721aw0bb103kw01.pdf Cap Ceramic 0.01uF 350V X7T 10% Pad SMD 0805 125°C T/R