GR721BW0BB273KW03L
GR721BW0BB273KW03L Murata Electronics North America
GR721BW0BB273KW03%23.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 0.027UF 350V 0805
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.027 uF 350 VDC 10% 0805 X7T.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR721BW0BB273KW03L GR721BW0BB273KW03L Виробник : Murata gr721bw0bb273kw03.pdf Cap Ceramic 0.027uF 350V X7T 10% Pad SMD 0805 125°C T/R
товару немає в наявності
GR721BW0BB273KW03L GR721BW0BB273KW03L Виробник : Murata Electronics GR721BW0BB273KW03_67B-3155257.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.027 uF 350 VDC 10% 0805 X7T