Продукція > MURATA > GR731AW0BB103KW01D
GR731AW0BB103KW01D
GR731AW0BB103KW01D Murata
gr731aw0bb103kw01.pdf
Виробник: Murata
Cap Ceramic 0.01uF 350V X7T 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 350V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 350V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR731AW0BB103KW01D GR731AW0BB103KW01D Виробник : Murata Electronics GR731AW0BB103KW01-01.pdf Description: CAP CER 10000PF 350V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 350V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 350V
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF
GR731AW0BB103KW01D GR731AW0BB103KW01D Виробник : Murata Electronics GR731AW0BB103KW01_00B.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF 350 VDC 10% 1206 X7T