GR731AW0BB223KW01D
GR731AW0BB223KW01D Murata Electronics North America
GR731AW0BB223KW01%23.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 0.022UF 350V 1206
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022 uF 350 VDC 10% 1206 X7T.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR731AW0BB223KW01D GR731AW0BB223KW01D Виробник : Murata gr731aw0bb223kw01.pdf Cap Ceramic 0.022uF 350V X7T 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
товару немає в наявності
GR731AW0BB223KW01D GR731AW0BB223KW01D Виробник : Murata Electronics GR731AW0BB223KW01%23.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022 uF 350 VDC 10% 1206 X7T