GR731AW0BB273KW01D
GR731AW0BB273KW01D Murata Electronics North America
GR731AW0BB273KW01%23.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 0.027UF 350V 1206
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.027 uF 350 VDC 10% 1206 X7T.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR731AW0BB273KW01D GR731AW0BB273KW01D Виробник : Murata gr731aw0bb273kw01.pdf Cap Ceramic 0.027uF 350V X7T 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
товару немає в наявності
GR731AW0BB273KW01D GR731AW0BB273KW01D Виробник : Murata Electronics GR731AW0BB273KW01-01-1669230.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.027 uF 350 VDC 10% 1206 X7T