Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ033R61A105ME11D
GRJ033R61A105ME11D
GRJ033R61A105ME11D Murata Electronics
GRJ033R61A105ME11-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0201
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 45000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0201, Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.014" (0.35mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ033R61A105ME11D GRJ033R61A105ME11D Виробник : Murata Electronics GRJ033R61A105ME11-01.pdf Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0201
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
GRJ033R61A105ME11D GRJ033R61A105ME11D Виробник : Murata Electronics GRJ033R61A105ME11-02A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1 uF 10 VDC 20% 0201 X5R