Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ188C70J475KE11D
GRJ188C70J475KE11D
GRJ188C70J475KE11D Murata Electronics
k70e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 4.7UF 6.3V X7S 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 4.7 µF
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 6.3V X7S 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ188C70J475KE11D GRJ188C70J475KE11D Виробник : Murata Electronics k70e.ashx?la=en-us Description: CAP CER 4.7UF 6.3V X7S 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X7S
Capacitance: 4.7 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
GRJ188C70J475KE11D GRJ188C70J475KE11D Виробник : Murata Electronics GRJ188C70J475KE11_02A-3155264.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7 uF 6.3 VDC 10% 0603 X7S