Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ188C70J475ME11J
GRJ188C70J475ME11J
GRJ188C70J475ME11J Murata Electronics
GRJ188C70J475ME11-02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER MLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7 uF 6.3 VDC 20% 0603 X7S.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ188C70J475ME11J GRJ188C70J475ME11J Виробник : Murata Electronics GRJ188C70J475ME11_02A-3154869.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7 uF 6.3 VDC 20% 0603 X7S