Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ188R61A106ME11D
GRJ188R61A106ME11D
GRJ188R61A106ME11D Murata Electronics
GRJ188R61A106ME11-02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER MLCC
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER MLCC, Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
GRJ188R61A106ME11D GRJ188R61A106ME11D Виробник : Murata Electronics GRJ188R61A106ME11-02A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 uF 10 VDC 20% 0603 X5R