Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ188R71C474ME11D
GRJ188R71C474ME11D
GRJ188R71C474ME11D Murata Electronics
GRJ188R71C474ME11-02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER MLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.47 uF 16 VDC 20% 0603 X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ188R71C474ME11D GRJ188R71C474ME11D Виробник : Murata Electronics GRJ188R71C474ME11_02A-3155280.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.47 uF 16 VDC 20% 0603 X7R