Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ188R71H104KE11D
GRJ188R71H104KE11D
GRJ188R71H104KE11D Murata Electronics
c02e-2905.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.10uF 50volts X7R +/-10% Soft Term
на замовлення 6243 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ188R71H104KE11D GRJ188R71H104KE11D Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
товару немає в наявності