Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ188R71H222KE11D
GRJ188R71H222KE11D
GRJ188R71H222KE11D Murata Electronics
c02e-2905.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 2200pF 50volts X7R +/-10% Soft Term
на замовлення 15037 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ188R71H222KE11D GRJ188R71H222KE11D Виробник : Murata Electronics c02e.ashx?la=en-us Description: CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
товару немає в наявності