Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ188R72A103ME11J
GRJ188R72A103ME11J
GRJ188R72A103ME11J Murata Electronics
GRJ188R72A103ME11-02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER MLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF 100 VDC 20% 0603 X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ188R72A103ME11J GRJ188R72A103ME11J Виробник : Murata Electronics GRJ188R72A103ME11_02A-3155197.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF 100 VDC 20% 0603 X7R