Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ188R72A222KE11D
GRJ188R72A222KE11D
GRJ188R72A222KE11D Murata Electronics
k70e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 2200 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ188R72A222KE11D GRJ188R72A222KE11D Виробник : Murata Electronics GRJ188R72A222KE11_02A-3155099.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2200 pF 100 VDC 10% 0603 X7R