Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ188R72A222ME11D
GRJ188R72A222ME11D
GRJ188R72A222ME11D Murata Electronics
GRJ188R72A222ME11-02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER MLCC
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2200 pF 100 VDC 20% 0603 X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ188R72A222ME11D GRJ188R72A222ME11D Виробник : Murata Electronics GRJ188R72A222ME11_02A-3154933.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2200 pF 100 VDC 20% 0603 X7R