Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ188R72A223KE11D
GRJ188R72A223KE11D
GRJ188R72A223KE11D Murata Electronics
GRJ188R72A223KE11_02A-3155160.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022 uF 100 VDC 10% 0603 X7R
на замовлення 5064 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ188R72A223KE11D GRJ188R72A223KE11D Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 0.022UF 100V X7R 0603
товару немає в наявності